ממליצים עלינו

אלי ביצע אצלנו פרויקט גדול של החלפת צנרת בבית האדום בנס ציונה. על אף שמדובר בפרויקט מורכב, העבודה נעשתה במקצועיות ובמהירות ובסופה לא ניתן היה לזהות או להניח שלפני כן הוחלפה במקום צנרת מלאה. אנחנו ניעזר ב'גדולי האינסטלציה' גם בעתיד וממליצים עליהם לכל מכרינו.

אני מודה ל'גדולי האינסטלציה' ובראשם אלי, על עבודה טובה, מהירה והגונה. היו אצלנו שורשים בקווי המרזבים והטיפול היה ברמה הגבוהה ביותר. אני בהחלט ממליץ לעבוד עם 'גדולי האינסטלציה'.

כשהבנו שיש תקלה בביוב קיבלנו המלצה חמה על אלי מ'גדולי האינסטלציה', והשירות אכן היה בדיוק כפי שנמסר לנו מראש – מעל ומעבר לציפיות. שירות יעיל, מהיר, השורשים אותרו באמצעות ציוד מתקדם והעבודה היתה מקצועית, מהירה ונקייה. ללא ספק, אם כבר נתקעים עם בעיה בביוב – עדיף לפנות לאלי מ'גדולי האינסטלציה'.

'גדולי האינסטלציה' איתרו אצלנו תקלות בצנרת בריכה באמצעות מצלמה. העבודה בוצעה במהירות, באופן נקי וללא הרמת מרצפות ופגיעה בתשתיות הקיימות. בזכות הציוד המתקדם של 'גדולי האינסטלציה' והשירות המצוין, העבודה הסתיימה באמת במינימום התעסקות ובזמן מהיר.

'גדולי האינסטלציה' עושים עבורנו עבודות כבר זמן מה ואנחנו מאוד מרוצים. הם עומדים בזמנים, העבודה עומדת ברמת האיכות שאנחנו מצפים לה. יש פתרון לכל בעיה, גם פתרונות יצירתיות, והמכשור שהם מעמידים הוא מהמתקדמים ביותר.

לפני מספר חודשים התגלו אצלי שורשים בצנרת הביוב שגרמו לסתימה. אינסטלטורים אחרים הציעו לפתור את הבעיה ע"י הגעה לצנרת תוך פירוק הדק, צמחיית הגינה, חפירה באדמה וכל זאת בעלויות גבוהות ביותר. על סף יאוש ובחיפושי באינטרנט מצאתי את אלי מ'גדולי האינטסלציה'. השארתי לו הודעה באתר. תוך 10 דקות אלי חזר אלי טלפונית, הסביר על הטכנולוגיה הייחודית שלו וקבענו למחרת בבוקר.