ביובית

חברת 'גדולי האינסטלציה' מחזיקה ביובית מהמתקדמות בארץ. משמעות הדבר עבורך: ביכולתנו לפתור כל תקלה במערכת הביוב, באופן יעיל, מהיר, נקי וממוקד. הביובית שלנו שייכת לדור מאוד מתקדם, כוללת שני סוגי צינורות המאפשרים עבודה בצינורות ביוב החל מקוטר של 3 צול ועד לקוטר של 22 צול. 

 צינורות הביובית שלנו יודעים לעבוד בזווית של 90 מעלות- מבלי לפגוע בצנרת שלך.

מהי ביובית?

ביובית היא מכלית בעלת לחץ דחיסה של 150 BAR המותקנת על משאית, המאפשרת פתיחה יעילה ויסודית של הביוב. הטיפול בצנרת שלך באמצעות ביובית מבוצע הן כטיפול בסתימות ובעיות קיימות והן כטיפול מונע סתימות על ידי שטיפה יסודית של מערכת האינסטלציה, מערכת הביוב והשופכין.

כיצד זה עובד?

הביובית שואבת בוואקום את הלכלוך או את החפצים החוסמים את המערכת. הביובית מאובזרת בכל הכלים הדרושים לפתיחת בורות הביוב: פטישים, מברגים, לומים, איזמלים, מפתחות לפתיחת בורות, מפתחות צינורות ועוד. הביובית נושאת את כל סוגי הצינורות, כולל צינור מים עד לאורך של 150 מטר. כך משחררת הביובית מגוון רחב של סתימות ביוב, ביניהן שחרור סתימות במרזבים, שחרור סתימות בבריכות ובחצרות ביוב.

במקרים רבים להם נוכחנו, השימוש בביוביות נעשה עם צנרת שאינה מתאימה ועם דיזות לא מתאימות. שימוש כזה גורם לנזק ודאי בצנרת שלך, מבלי שאתה יודע על כך! חשוב מאוד שתבחר את אנשי המקצוע בתחום על פי מקצועיותם וניסיונם ולא להתפשר, כי המחיר שאתה עלול לשלם יהיה גבוה משתכננת. אנחנו משתמשים בדיזות שמנקות חול, חותכות שורשים, מוציאות פסולת קשה ומנקות שומן מקווי ביוב.

פעולות נוספות שמבצעת הביובית שלנו: ניקוי צנרת המבוצע עם הספק של 250 BAR שמשמעו ניקוי יסודי לכל מערכת הביוב. למה חשוב לבצע ניקוי של צנרת הביוב? ניקוי צנרת מונע סתימות, מונע סדקים, שומר על הצנרת במצב טוב לאורך זמן.

הביובית שלנו נותנת מענה גם לקווי ביוב שבורים או קורסים. אנחנו משקמים ומשחזרים את קווי הביוב בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר – נכנסים עם רובוט מיוחד עד לנקודה הבעייתית בצינור, משחזרים ומתקנים באמצעות חומרים מאוד מאוד חזקים המעניקים לצנרת שלך עוד שנים ארוכות של תפקוד תקין ומצב מצוין.

למה כדאי להזמין את הביובית של 'גדולי האינסטלציה'?

הביובית שלנו מבצעת הספק של 250 BAR בעוד שברוב הביוביות בארץ קיים הספק של 150 BAR בלבד, ולכן פתיחת הסתימה שלנו טובה במיוחד וניקיון קו הביוב מבוצע כהלכה.

הביובית שלנו מגיעה לכל רחבי הארץ, בכל שעה ובכל יום. גם בשבתות וחגים. צריכים את עזרתנו? צרו קשר ונענה לפנייתכם מיד. אנחנו מעניקים שירותי ביובית לוועדי בתים, מוסדות, מסעדות, חניונים ולקוחות פרטיים.